دانلود کاتالوگ تجهیزات برند سیگما ترکیه – sigmaelektrik

     کمپانی سیگما ، شرکت مشهور در زمینه تجهیزات صنعتی در کشور ترکیه شهر استانبول در سال 1993 کار خود را آغاز کرد. همواره برای اقتصاد ترکیه یکی از شرکت های برتر بوده و در زمینه های ولتاژ پایین، تجهیزات اندازه گیری و کنترل فعالیت دارد.

تمام تجهیزات و فعالیت های sigma elektrik از استاندارد تضمین کیفیت ISO 9001 پیروی میکنندو هر محصول پس از کنترل کیفیت و مطابقت با IEC، EN و استانداردهای بین المللی تولید میشود.

سیگما تولید کننده کنتاکتور، رله بیمتال، کلیدهای اتوماتیک حرارتی و مغناطیسی، کلیدهای محافظ نشتی جریان، مدارهای قطع کننده ، قطع کننده های مینیاتوری، ترانسفورماتورهای LV و تمام قطعات سوئیچینگ ولتاژ ضعیف.

همواره شرکت سیگما کیفیت و نوآوری را در تجهیزات خود مطابق با استانداردهای بین المللی در نظر دارد و در صدد کسب رضایت مشتری نه تنها در ترکیه بلکه در بازارهای جهانی می باشد.

در جدول زیر کاتالوگ و راهنمای کاربری تجهیزات سیگما قرار داده میشود و میتوانید دانلود کنید. فرمت فابل ها pdf میباشد و روی کامپیوتر و گوشی و تبلت و اکثر دستگاه ها به راحتی میتوانید مطالعه کنید.

در صورت هرگونه سوال در مورد دستگاه، پشتیبانی و مشاور، نجوه خرید تجهیزات و ارسال برای مشتری میتوانید از تلفن های بخش تماس با ما استفاده کنید. همینظور از طریق تلگرام با کانال ارتباطی https://t.me/mashhad_control میتوانید در ارتباط باشید.

 
دانلود کاتالوگ و راهنمای کاربری تجهیزات SIGMA
دانلود PDF تجهیزات صنعتی-مشهد-کنترل-MASHHADCONTROL.COM دانلود کاتالوگ تجهیزات برند سیگما SIGAM
دانلود PDF تجهیزات صنعتی-مشهد-کنترل-MASHHADCONTROL.COM
دانلود کاتالوگ تجهیزات ولتاژ ضعیف برند سیگما (SIGMA)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *