معرفی شرکت پیزاتو

Pizzato Elettrica یکی از تولید کنندگان پیشرو در اروپا ،سوئیچ های موقعیت ، میکروسوچ ها ، دستگاه های ایمنی ، ماژول های ایمنی ، سوئیچ های پا ، دستگاه های کنترل و سیگنالینگ و دستگاه های آسانسور است. یک شرکت کارآفرین مانند Pizzato Elettrica پایه های خود را بر روی یک سیستم ارزشمند جامع و گسترده تقسیم می کند. ستون هایی که اساس کار شرکت را تشکیل می دهند ثابت مانده اند و اصول اصلی راهنمایی برای کلیه فعالیت های شرکت را تشکیل می دهند.

 

 

 

 

 

 

مصمم برای حفظ کیفیت 

اشتیاق برای کیفیت محصول ، جهت گیری به سمت تعالی ، نوآوری و توسعه مداوم ، بیانگر اصول اصلی کار روزمره پیتزاتو التریکا است. هر کسی که از محصولات Pizzato Elettrica استفاده می کند به این نتیجه میرسد که این دستگاه ها از کیفیت معتبر برخوردار هستند ، زیرا این نتیجه فرایندی است که در هر مرحله از تولید به طور دقیق کنترل می شود. هدف این شرکت ارائه راه حل های ایمن ، قابل اعتماد و نوآورانه در بازار است.

 

 

احترام گذاشتن به مشتری

برای موفقیت ، یک محصول باید پاسخگوی نیازهای خاص کسانی باشد که از آن استفاده می کنند. تحولات بازار باید با دقت مورد نظارت قرار گیرد تا از قبل مطمئن شوید که برنامه های آینده واقعاً مفید هستند. به همین دلیل است که Pizzato Elettrica همیشه با شرکت هایی که آن را به عنوان تأمین کننده انتخاب کرده اند ، هم افزایی نزدیکی داشته است ؛با استفاده از این گفتگوی پیوسته برای شناسایی تحولات احتمالی دامنه محصول خود، به منظور ایجاد انعطاف کامل،قادر به پاسخگویی به متنوع ترین نیازها هستیم.

 

 

 

 

100٪ ساخته شده در ایتالیا

کلیه محصولات Pizzato Elettrica به طور کامل در 5 کارخانه شرکت در Marostica ، در بخش ویچنزا در ایتالیا طراحی ، توسعه و آزمایش شده است. بنابراین شرکت با ارائه طیف گسترده ای از محصولات و راه حل های پیشرفته از نظر فناوری قادر به پاسخگویی به نیازهای مشتری های خاص در همه زمان ها است

 

 

 

دانلود کاتالوگ های جامع :

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *